Україна подасть заявку на проведення чемпіонату світу з футболу

В України тепер є привід подати заявку на проведення чемпіонату світу: як мінімум шість міст вже готові.

Борис Колесніков
ukraine2012.gov.ua
Колесніков заговорив про чемпіонат світу
Уряд вивчає можливість подати заявку на проведення Чемпіона світу з футболу в Україні. Про це у ході відвідування реконструйованого стадіону "Чорноморець" у Одесі заявив Віце Прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Одеса - чудовий туристичний центр, тут розташовується велика кількість готелів, є пляжі. Під час Євро-2012 тут будуть жити дві збірні команди. У нас тепер є привід подати заявку на проведення чемпіонату світу: як мінімум чотири міста вже готові, ще плюс Одеса і Дніпропетровськ - вже шість", - підкреслив Колесников.

Крім того, Колесніков високо оцінив розвиток спортивної інфраструктури області, зокрема реконструкцію стадіону "Чорноморець".

"Чорноморець" - це команда з історією, традиціями. Я сподіваюся, що на новому стадіоні одеська команда буде гідно виступати в чемпіонаті Україні ", - зазначив Колесников.

Нагадаємо, що найближчий чемпіонат світу пройде у Бразилії в 2014 році. За чотири роки Мундіаль прийме Росія, а у 2022 році чемпіонат пройде на території Катару, який за площею майже утричі менший за Київську область.

Тож, найближчий світовий футбольний форум, на який може подавати заявку Україна, відбудеться у 2026 році.

Читайте також:

Відверта фотосесія дівчат Playboy на арені Євро-2012

Платіні: коли Україна виграє чемпіонат Європи, то кубок вручатиму я

Платіні у захваті від підготовки України до Євро-2012: браво, Україна!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: