Україна посіла 19 місце у рейтингу УЄФА

Остаточний рейтинг УЄФА став відомий за підсумками стикових матчів, в яких визначилися останні учасники Чемпіонату світу від Європи.

УЄФА опублікував попередній рейтинг збірних за підсумками відбіркового циклу Чемпіонату світу-2010, згідно з яким 7 лютого у Варшаві буде проведено жеребкування кваліфікаційного турніру Євро-2012.

Остаточний рейтинг став відомий за підсумками стикових матчів, в яких визначилися останні учасники фінальної стадії чемпіонату світу від Європи. Нагадаємо, що в травні 2008 року Виконавчий комітет УЄФА прийняв нову систему підрахунку коефіцієнтів для національних команд. Нова модель краще відображає реальну силу тієї або іншої збірної, оскільки тепер враховуються результати фінальних турнірів чемпіонатів світу і Європи, а не тільки кваліфікаційні етапи, як раніше.

Чинний чемпіон Європи збірна Іспанії, що займає зараз перше місце в рейтингу, буде однією з дев'яти команд, які опиняться в першій корзині. Польща і Україна на правах країн-господарів турніру потраплять на Євро-2012 автоматично, тому 51 збірну розподілять по шести корзинах відповідно до рейтингу. За підсумками жеребкування буде утворено шість груп по шість команд, а також три квінтети.

1. Іспанія
2. Німеччина
3. Нідерланди
4. Італія
5. Англія
6. Хорватія
7. Португалія
8. Франція
9. Росія
10. Греція
11. Чехія
12. Швеція
13. Швейцарія
14. Сербія
15. Туреччина
16. Данія
17. Словаччина
18. Румунія
19. Україна

23. Польща

Читайте також:

Блохін: я був впевнений, що Україна і Росія поїдуть на ЧС-2010

Маркевич замінить Михайличенка у збірній України

Блохін повинен готувати збірну України до Євро-2012

Тимощук: у збірної України є майбутнє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: