Україна повинна проходити Грецію

Колишній тренер збірної України Андрій Баль розповів про сильні та слабкі сторони нашого суперника - збірної Греції.

Колишній тренер збірної України, а нині головний тренер одеського "Чорноморця" Андрій Баль прокоментував підсумки жеребкування стикових матчів на чемпіонат світу-2010 і розповів про сильні та слабкі сторони суперника українців збірної Греції.

- Андрію Михайловичу, коли Ви були тренером збірної України команду Греції Ви бачили вживу, що скажете про цього суперника?
- Ну, по-перше я хочу сказати, що жеребом в Україні усі повинні бути задоволені. Греція це явно не Франція, чи Португалія. Хоча греки теж не простий суперник. Але все в наших руках. Я думаю, що команді Михайличенка під силу пройти грецький бар’єр і стати учасником фінальної частини чемпіонату світу в ПАР.

- Які сильні сторони команди Греції?
Тренер у них хороший. І. що ще дуже важливо вони усі давно грають разом. А це дуже важливо для команди. Ну і не треба забувати, що греки доволі технічна команда.

- За рахунок чого українці мають перегравати свого опонента?
- Грецька команда доволі вікова, тож нашій команді слід зіграти на хороших швидкостях. Тим паче, у команді Михайличенка не браекує молодих гравців. Швидкість і колективні дії ключ українців до фінальної частини чемпіонату світу.

- Ще невідомо в якому українському місті буде проведений матч Україна – Греція. Як Ви вважаєте, чи важливо для збірної, в якому місті України грати?
- Та головне, що 18 листопада наша збірна зіграє в Україні. І, ще найголовніше не грати при порожніх трибунах.

- Натякаєте на інцидент в Дніпропетровську…
- Та, коли ми грали у відбірковому циклі до чемпіонату світу-2006 року в Грузії при порожніх трибунах, то це жахливе враження. Та думаю все буде гаразд і Україна гратиме у фінальній частині чемпіонату. Ця команда заслужила!

Читайте також:

Україні випав щасливий жереб - Греція

Марадона запропонував журналістам зайнятися оральним сексом

Рейтинг ФІФА: Україна піднялася на три позиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: