Україна представила свій логотип до Євро-2012

Сонячний логотип презентуватиме Україну за кордоном і зображатиметься на різних видах друкованої та сувенірної продукції.

4 листопада у Києві в прес-центрі "Україна-2012" відбулась презентація логотипу України до Євро-2012. Символ нашої держави до футбольного турніру представив Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

У основі логотипу використано квітку соняшника – один із улюблених та відомих українських образів. За задумом автора, квітка соняшника передаватиме образ України, наповненої теплом, любов’ю й гостинністю, де кожен почуватиметься  гостем, котрого тут завжди чекають.

Творцем логотипу, конкурс по визначенню якого проходив в період із 1 по 15 жовтня, став дизайнер Андрій Крисенков. У конкурсі взяли участь понад 300 робіт, авторами яких були молоді невідомі компанії, прості талановиті люди, а також визнані у світі міжнародні рекламні агентства.

Логотип презентуватиме Україну за кордоном і зображатиметься на різних видах друкованої та сувенірної продукції.

Нагадаємо, що у цей же день у Києві відбулась презентація рекламного ролика України до Євро-2012, який можна буде побачити на багатьох телеканалах Європи.

Читайте також:

Україна замахнулася на фінали Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Україна презентувала промоційний ролик до Євро-2012 (відео)

Ахметов: Україна не замішана в жодних скандалах щодо Євро-2012

Скандальний кіпріот розповів всю правду про підкуп Євро-2012

ВідеоУкраїна представила свій логотип до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: