Україна прийме чемпіонат світу Формули-1 на воді

Етап чемпіонату світу Формули-1 на воді пройде на Київському водосховищі 30-31 липня 2011 року.

Україна отримала право на проведення етапу чемпіонату світу "Формули-1"! Однак мова йде не про автомобільні перегони, а про змагання катерів на воді. Змагання пройдуть на Київському водосховищі 30-31 липня 2011 року.

Відповідний договор було підписано 25 січня у Києві. З української сторони договір підписали голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Анатолій Присяжнюк, а з боку представників водної "Формули-1" - промоутер чемпіонату і віце-президент компанії Idea Marketing SA Лавінія Каваллеро.

Голова КОДА зазначив, що "Формула-1" на воді - "захід незвичайний", такий, що має світове значення. В ньому візьмуть "участь не десятки тисяч, а сотні тисяч телеглядачів, оскільки цей захід транслюється майже на 100 країн світу і його аудиторія - близько 300 мільйонів".

За словами Присяжнюка, це дозволить Київській області залучити спонсорів, які в майбутньому вкладатимуть інвестиції в розвиток столичного регіону. Губернатор розповів, що будуть побудовані трибуни для 50-70 тисяч глядачів. При цьому він відмовився назвати можливих спонсорів, оскільки на сьогодні немає чітких домовленостей і підписаних документів, а є лише попередні розмови.

"Всі заходи проводитимуться за рахунок меценатів, спонсорів", - додав Присяжнюк.

При цьому губернатор Київської області висловив надію, що у разі проведення чемпіонату "на високому рівні - він стане стабільним і традиційним".

Пані Каваллеро, у свою чергу, сказала: "Ми дуже раді, що можемо провести змагання вперше в Київській області. Я вчора відвідала місце проведення перегонів і, незважаючи на те, що необхідно провести цілий ряд робіт, ми віримо, що захід буде успішно проведений".

"Перед нами шість місяців важкої праці, але той ентузіазм, який мені довелося побачити тут, дає мені повну впевненість, що "Формула-1" буде успішно проведена", - додала Лавінія Каваллеро.

На прес-конференції також був присутній чемпіон світу Формули-1 на воді 2010 року Самі Селіо. Він розповів, як проходять змагання, які судна беруть участь в гонках.

 

Відзначимо, що у календарі чемпіонату світу водної Формули-1 у 2011 році наш етап отримав 5-й номер і буде йти за двома російськими етапами (Санкт-Петербург і Казань). Всього ж у сезоні-2011 буде дев'ять етапів.

Читайте також:

Вишгород претендує на статус постійного місця проведення етапів Формули-1

Україна підготувала таку Формулу-1, якої ще не бачив світ

Квитки на українську Формулу-1 продадуть через аукціон

На українську Формулу-1 приїде катарський шейх

PR Путіна виявився обманом: він катався на "іграшковій" Формулі

Азаров не дасть гроші на трасу Формули-1 біля Межигір'я

Неподалік від володінь Януковича з'явиться траса Формули-1

У Формулі-1 введено "комендантську годину"

ВідеоУкраїна прийме чемпіонат світу Формули-1 на воді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: