Україна розгромила Ізраїль і зіграє у плей-оф Євробаскету-2017

Команда Євгена Мурзіна переграла господарів групового етапу турніру.

Збірна України розгромила команду Ізраїлю в п'ятому турі групового раунду Євробаскету-2017.

У першій чверті українці виступали в ролі наздоганяльників, не дозволяючи суперникам відірватися більш ніж на п'ять очок. Однак до середини чверті наша команда взяла гру під контроль і вийшла вперед.

Після цього українці поступово збільшували відрив, а в один момент різниця в рахунку досягла 38 очок. Ближче до кінця зустрічі ізраїльтяни зуміли скоротити відставання, проте наша команда все одно здобула перемогу зі значною перевагою - 64:88 (16:19 12:27, 11:25, 25:17).

Таким чином, збірна команда України вийшла на підсумкове четверте місце в групі В, що дозволить їй зіграти проти переможця групи А Словенії в 1/8 фіналу 9 вересня.

україна-ізраїль євробаскет-2017
fiba.com

Нагадаємо, що в груповому раунді чемпіонату Європи українці стартували з поразки від Німеччини, після цього поступилися Італії, здобули вольову перемогу над Грузією і не впоралися з Литвою.