Україна виборола 11 нагород на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У активі нашої команди 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових медалей.

Українська збірна з легкої атлетики виграла 11 медалей на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який завершився у Ліллі, Франція.

Лише одну медаль взяла чоловіча частина команди - "золото" у Сергія Смелика (200м). У жінок "золото" завоювала Ольга Ляхова (800м), "срібло" вибороли - Ольга Земляк (400м), Юлія Шматенко (5000м) і естафета 4х400м, "бронзу" виграли Ганна Плотіцина (100м з/б), Марина Бех (стрибки у довжину), Олена Шамотіна (метання молота), Олена Колесніченко (400м з/б), Наталія Прищепа (1500м) і естафета 4х100.

Наша команда посіла 6 місце і зберегла прописку в Суперлізі на наступний турнір, який в 2019 році прийме польський Бигдощ.

До першої ліги вилетіли команди Білорусі (10 місце) і Нідерландів (11 місце). Також залишить еліту і команда Росії, яка не була допущена до змагань в Ліллі.

Ряди Суперліги в 2019 році поповнять переможець Першої ліги Швеція, а також Фінляндія та Швейцарія, які посіли друге і третє місця.