Україна відкриває для себе "Дакар"

Вперше за тридцятирічну історію проекту "Дакар" участь в ньому візьме українська команда. Цією командою буде Optima Leasing Ukraine.

Ралі-рейд "Дакар"
Команда Optima Leasing Ukraine, яка братиме участь в ралі-рейді "Дакар-2008", була створена цього року за ініціативою керівника групи компаній "Оптима-лізинг" Вадима Нестерчука - пілота команди. 

За словами Нестерчука, "Дакар-2008" для нього - одна з тих цілей, які можна і потрібно досягати. Окрім нього, до складу української команди також входять штурман Костянтин Мещеряков, спортивний директор Анатолій Майстренко, технічний директор Іван Бойченко і адміністративний директор Тетяна Негрі

В даний час учасники команди проходять активну підготовку до найскладнішої у світі гонки. 

За свою коротку історію українська команда встигла побувати на завершальному етапі чемпіонату Росії (м. Бологоє) і на етапі Кубка світу з ралі-рейдів в Дубаї (ОАЕ). 

Дакар
Попереду у нашої команди основна мета - "Дакар", який в 2008 році, завдяки задумкам організаторів, обіцяє бути максимально складним майстер-класом по виживанню. 

Виступати команда буде в класі "супер-продакшн" на спеціально зібраному у Франції автомобілі, який вже одного разу пройшов весь "Дакар" від старту до фінішу. 

Нагадаємо, вчора одночасно в двох європейських столицях - Парижі і Лісабоні - відбулася презентація ралі-рейду "Дакар-2008". 

"Дакар-2008" стартує 5 січня в Лісабоні, загальна протяжність маршруту змагань складе 6 тисяч кілометрів. Після європейських етапів, учасники потрапляють в скелясте середовище Марокко і хиткі піски Мавританії. 

Ці ділянки відомі своєю неймовірно важкою прохідністю. Також в маршрут змагань вперше додана 900-кілометрова швидкісна ділянка. А незмінним фінішем гонки залишається столиця Сенегалу Дакар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: