Українські спортсмени здобули два "золота" на Юнацьких Олімпійських іграх

Вони виступали у командних змаганнях.

Українські спортсмени вибороли два "золота" на Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в Буенос-Айресі.

Шпажистка Катерина Чорній здобула другу медаль найвищого гатунку на цих змаганнях. У фіналі команда Чорній "Європа-1" перемогла "Азію-Океанію 1" з рахунком 28:25.

Суперницею Катерини у фінальному протистоянні стала віце-чемпіонка ЮОІ-2018 з Гонконгу.

Окрім того, ще одне "золото" завоював й 15-річний український гімнаст Назар Чепурний.

Він став переможцем ЮОІ-2018 у командних змаганнях з мультидисциплін гімнастики. Чепурний виступав у команді "Сімони Байлз", куди також увійшли ще 12 спортсменів. В активі команди "Сімони Байлз" 293 бали.

Зазначимо, що українська команда представлена 55 спортсменами у 22 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі 3х3, боксі, боротьбі вільній, велоспорті, веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное, гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, легкій атлетиці, плаванні, скелелазінні, спортивній акробатиці, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тхеквондо, фехтуванні.