Україна вистраждала перемогу над Казахстаном

Збірна України завдяки дублю півзахисника "Дніпра" Сергія Назаренка перемогла в Києві Казахстан.

Збірна України з рахунком 2:1 перемогла у Києві збірну Казахстану в матчі відбору на Чемпіонат світу-2010.

З перших же хвилин поєдинку українці пішли вперед великими силами, час від часу влаштовуючи облогу воріт казахів.

Але на 18-й хвилині зустрічі рахунок відкрили саме гості. Казахам вдалася прекрасна контратака. Шевчук не зумів перервати передачу Кукеєва на Нусербаєва, Тимощук не зумів утримати двох опонентів, а Андрій Русол намагався вибити м'яч головою, але не зумів перешкодити снаряду перетнути лінію воріт - 0:1.

Лише через 15 хвилин на табло загорілась друга одиничка. Сергій Назаренко зі штрафного поклав м'яч в ліву від себе "дев'ятку" - 1:1.

На початку другого тайму збірна України виконала завдання-мінімум. Мілевський віддав чудовий пас в штрафний майданчик на Назаренка, а Сергій точним ударом з лівої ноги відправив м'яч між ніг воротаря - 2:1.

Після цього темп двобою помітно впав. Склалося враження, що збірна України вигравала у гостей з рахунком 5:0 - підопічні Михайличенка повільно переходили в атаку і виглядали дуже втомленими.

А на 84-й хвилині наша збірна була в кількох сантиметрах від ганьби. Аверченко опинився один на лівому фланзі і безперешкодно пробивав з 12-ти метрів - м'яч пролетів в сантиметрах над поперечиною.

Українці перемогли заслужено, але якість гри не відповідає належному рівню, що й підтвердив вираз обличчя головного тренера "Динамо" Валерія Газзаєва, який спостерігав за грою з віп-ложі стадіону.

Збірна України набрала 11 очок - стільки ж, скільки і в Хорватії. Однак різниця м'ячів у нас гірша - +3 проти +6 у балканців.

Аналіз матчу Україна – Казахстан читайте у статті футбольного експерта Олександра Солнцева "Крок уперед, два кроки назад"