Україна завершила рік важкою перемогою на "Арені Львів" (відео)

Українці продовжили переможні традиції у Львові, здолавши на новій "Арені Львів" збірну Австрії.

Битва на "Арені Львів" завершилась перемогою України / Фото: AFP
Національна збірна України завершила 2011 рік перемогою над Австрією. Перша гра на новому стадіоні "Арена Львів" закінчилася з рахунком 2:1.

Як не дивно, гра пройшла за переваги гостей, які і били набагато більше (21 ударо проти 8), і в атаці діяли цікавіше, і в захисті більш організовано. Але напевно ж наше бажання виграти було сильнішим - ми й відсвяткували перемогу.

Лік голам на "Арені Львів" відкрив Артем Мілевський на 18-й хвилині. Коноплянка кинув у прорив по лівому флангу Алієва, а той прострілив на ближню стійку і Мілевський переправив м'яч у сітку.

Гості зрівняли рахунок на 71-й хвилині. Крістіан Фухс навісив з лівого флангу, Марк Янко пробив головою вздовж лінії воріт, а Олександр Кучер у боротьбі з Арнаутовичем вніс м'яч у сітку.

На 81-й хвилині Кучер отримав другу жовту картку за сутичку з тим же Арнаутовичем. Але, залишившись вдесятьох, українці не лише відбили кілька небезпечних атак австрійців, але й самі шукали щастя біля воріт гостей і на 92-й хвилині Девіч після передачі Гусєва розстріляв Роберта Альмера.

Отже, збірна України продовжила переможні традиції у Львові - 7 перемог у 7 матчах. Попередні шість ігор "синьо-жовті" виграли на стадіоні "Україна" і от тепер перемога на "Арені Львів".

На жаль, на Євро-2012 наша збірна не гратиме у Львові (перша гра в групі у Києві, а друга і третя - у Донецьку).