Україна зазнала розгромної поразки від Литви на Євробаскеті-2017

Команда Мурзіна гарно провела другу чверть, однак провалила інші.

Збірна України поступилася в четвертому турі групового етапу Євробаскету-2017 команді Литви.

Поєдинок почав складатися не на користь нашої команди вже зі стартових хвилин, коли нічого не виходило в атаці, а в захисті м'яч один за іншим влітав в наше кільце. У підсумку першу чверть наші баскетболісти програли з відставанням 17 очок.

У другій чверті збірна України вирівняла гру і навіть зуміла скоротити відставання до 5 очок, але знову провалила кінцівку і на велику перерву пішла, програючи 14 очок.

Після великої перерви наши баскетболісти так і не зуміли знайти свою гру, а суперник з кожною хвилиною тільки збільшував свою перевагу в рахунку і в підсумку матч завершився розгромною перемогою Литви 62:94 (10:27, 20:17, 17:28, 15:22).

Незважаючи на поразку, Україна зберігає шанси на вихід в плей-оф, але для цього потрібно в останньому турі 6 вересня обігравати Ізраїль.