Українці купуватимуть квитки на Євро-2012 без ПДВ

Уряд хоче зробити дешевшими квитки на матчі Євро-2012 для українських вболівальників.

Микола Азаров
Микола Азаров
Уряд хоче зробити дешевшими квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року для українських вболівальників. Зокрема пропонується продавати квитки без податку на додану вартість (ПДВ).

Відповідний законопроект зареєстрував Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Зокрема, у проекті закону про внесення зміни до статті 5 закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування при проведенні в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу) пропонується статтю 5 закону "Про податок на додану вартість" доповнити пунктом 5.21 такого змісту: "5.21. Тимчасово на період дії закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" звільняються від оподаткування операції з продажу квитків на матчі чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні і послуг, включених у визначений Кабінетом міністрів України перелік, які здійснює УЄФА в період підготовки та проведення фінальної частини зазначеного чемпіонату".

Нагадаємо, що раніше Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков заявляв, що квитки на Євро-2012 будуть доступними для кожного українця.

Читайте також:

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

Янукович створить фонд підтримки збірної України з футболу

Шевченко: дуже хотілося б дотягнути до Євро-2012

Колесніков: Євро-2012 допоможе сформувати національну ідею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: