Українці піднялися в топ-50 на ралі "Дакар"

Українська команда Sixt Ukraine на третій спецділянці фінішувала 48-ю, випередивши 10 суперників.

4 січня учасники ралі-марафону "Дакар-2011" подолали третю спецділянку протяжністю 500 кілометрів по маршруту Сан-Мігель-де-Тукуман - Сан-Сальвадор-де-Хухуй.

Українська команда Sixt Ukraine (Нестерчук-Мещеряков) фінішувала 48-ю, випередивши 10 суперників. Відставання від лідера, пілота команди "Фольксваген" Нассера Аль-Аттія складає 1 годину 33 хвилини.

На четвертій спецділянці українська команда стартує під номером 48 о 19.18 за київським часом. Але для того щоб доїхати до старту, команді доведеться довго добиратися по ліазону, а також пройти кордон з Перу.

Відзначимо, що саме сьогодні перед учасниками "Дакару-2011" відкриється один з найскладніших етапів марафону по маршруту Сан-Сальвадор-де-Хухуй - Калама. Розпочнеться етап не тільки з тривалого але і дуже високого старту. Для того, щоб дістатися до старту спецділянки, марафонці мають проїхати 554 км. і перетнути кордон з Перу. Потім 207 км. спецділянки по пустелі Атакама і лише тоді фініш у Каламі.

4-й етап Дакару
gaps.dakar.com
4-й етап "Дакару-2011"
Організатори описують маршрут наступним чином. Аргентинський маршрут закінчується. Тепер дорога йде в Анди через Пасо-де-Джама. Щоб бути зранку на старті даного етапу, учасникам доведеться вночі піднятися на висоту 4800м. У Чилі марафон продовжиться в пустелі Атакама. Старт спецділянки знаходиться на висоті 3300м над рівнем моря.

Що ж побажаємо успіху нашій команді!

Читайте також:

Дакар-2011: огляд першого і другого етапів

Ялта отримала етап світової серії ралі

Українці встановили фантастичний рекорд на ралі Туреччини (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: