Українці розпочали боротьбу на чемпіонаті Європи з плавання

Змаганнями з синхронного плавання та запливами на відкритій воді розпочався чемпіонат Європи-2009 з водних видів спорту.

4 серпня у столиці Угорщини змаганнями з синхронного плавання та запливами на відкритій воді розпочався 30-й за ліком чемпіонат Європи з водних видів спорту.

А вже в понеділок, 9 серпня, в боротьбу на водних доріжках басейну імені першого угорського Олімпійського чемпіона Альфреда Хайоша, що на острові Магріт в Будапешті, вступлять стрибуни в воду та плавці.

Пропонуємо ознайомитись зі складом збірної України на цих змаганнях:

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ: Дар'я Юшко, Інга Гіллер, Олена Гречихіна, Ганна Хмельницька, Інна Зінюк, Лоліта Ананасова, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Ганна Волошина, Юлія Мар'янко, Ксенія Сидоренко, Ольга Кондрашова

ПЛАВАННЯ:

Чоловіки:

Віталій Баришок – 100 м в/с, 50 м в/с, 200 в/с
Ігор Борисік – 100 м брас, 50 м брас, 200 м брас
Валерій Димо – 100 м брас, 200 м брас, 50 м брас
Денис Дубров – 200 м к.п., 50 м бат., 100 м бат.
Юрій Єгошин – 50 м в/с, 100 м в/с, 200 м в/с
Олександр Ісаков – 100 м н/сп, 200 м н/сп, 50 м н/сп
Андрій Коваленко – 100 м брас, 200 м брас, 50 м брас
Вадим Лепський – 400 м к.п., 200 м к.п., 400 м в/с
Олександр Лутченко – 800 м в/с, 1500 м в/с
Артем Пронь – 100 м бат., 50 м бат.
Сергій Фролов – 400 м в/с, 800 м в/с, 1500 м в/с
Ілля Чуєв – 200 м бат., 100 м бат., 50 м бат.
Максим Шемберев – 200 м брас, 400 м к.п., 1500 м в/с, 800 м в/с

Жінки:

Ірина Амшеннікова – 100 м н/сп, 50 м н/сп
Світлана Бондаренко – 50 м брас, 100 м брас
Аліна Вац – 100 м н/сп, 50 м н/сп
Ксенія Григоренко – 200 м н/сп, 100 м н/сп, 50 м н/сп
Анна Дзеркаль – 100 м брас, 200 м брас, 200 м к.п.
Анна Євчак – 100 м бат., 200 м бат., 200 м в/с, 200 м к.п., 400 м к.п.
Надія Коба – 100 м в/с, 50 м в/с, 50 м бат.
Любов Король – 50 м бат., 100 м бат.
Валерія Подлесна – 100 м в/с, 50 м в/с, 200 м в/с, 400 м в/с
Оксана Серікова – 50 м в/с, 100 м в/с
Дарина Степанюк – 100 м в/с, 50 м в/с
Анна Ткачова – 100 м н/сп, 200 м н/сп, 50 м н/сп

ВІДКРИТА ВОДА

Чоловіки:

Ігор Снітко – 5 км, 10 км
Ігор Червинський – 5 км, 10 км, 25 км
Костянтин Украдига – 5 км, 10 км

Жінки:

Олена Бербасова – 10 км, 5 км
Ольга Береснева – 5 км, 10 км, 25 км

СТРИБКИ У ВОДУ

Чоловіки: Антон Захаров, Ілля Кваша, Дмитро Меженський, Костянтин Міляєв, Олексій Пригоров, Юрій Шляхов

Жінки: Анна Письменська, Юлія Прокопчук, Олена Федорова, Аліна Чапленко

Читайте також:

Італійські прикордонники завадили українцю перепливти Середземне море

Найтитулованіший плавець України буде виступати під нейтральним прапором

Як "топлять" українських підводних плавців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: