Українці виграли третє золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Ілля Кваша та Олексій Пригоров другий рік поспіль стали чемпіонами Європи у синхронних стрибках з триметрового трампліну.

Українці Ілля Кваша та Олексій Пригоров другий рік поспіль стали чемпіонами Європи у синхронних стрибках з триметрового трампліну. Перемогу на Євро-2010 в Будапешті українцям приніс результат 431,67 балів, що більше, ніж було у них в Турині-2009 (422,31).

Втім, сума могла бути і більше, а перевага над срібними призерами німцями Штефаном Феком і Патріком Хаусдінг (427,95) соліднішою, якби не серйозна помилка при виконанні останнього стрибка "три з половиною авербах", допущена Пригоровим. Після того, як від його входу у воду посипалася купа бризок, українські тренери схопилися за голову, а представники бундестіму з надією стали очікувати появи цифр на табло. За техніку: 3,5 Пригорова проти 8,0 Кваші. Українців врятував більш високий коефіцієнт, а також оцінки за синхрон.

У тому, що не вдалося зробити німцям з українцями, досягли успіху росіяни Дмитро Саутін і Юрій Кунаков (410,43), які вирвали в останній спробі бронзу у італійців Мікеле Бенедетті і Томмазо Марконі (406,17).

Для Кваші це вже друге золото на нинішньому турнірі після перемоги на метровому трампліні.

Загалом, це вже третя золота медаль чемпіонату Європи-2010 в скарбничці України.

Читайте також:

Ілля Кваша став триразовим чемпіоном Європи

Українські синхронниці завоювали чотири медалі на чемпіонаті Європи

Україна має перше золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

ВідеоУкраїнці виграли третє золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: