Українець Говоров наплавав на "бронзу" чемпіонату Європи

Андрій Говоров (ліворуч), Бенджамін Прауд, Флоран Маноду та Євген Цуркін. / Фото: Reuters

Наш плавець виборов медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Збірна України з плавання здобула першу нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Берліні. Бронзову медаль завоював Андрій Говоров на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Українець показав результат 23.21. Перше місце розділили француз Флоран Маноду та білорус Євген Цуркін з однаковим часом - 23.00. Вони обидва отримали по "золоту".

Цікаво, що і "бронзу" отримали два спортсмени: Говоров та британець Бенджамін Прауд фінішували з однаковим результатом.

"Те, що відбулося на чемпіонаті Європи – унікальний випадок. Адже за всю свою кар'єру я вперше бачу, щоб два спортсмени показали однаковий час на першому місці, а ще два - на третьому", - зазначила віце-президент Федерації плавання України Ганна Кокоша.

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті Європи наші "синхроністки" вибороли одну золоту, дві срібних та одну бронзову медалі.