Українець Седнєв - герой гонки переслідування

З 26-го на 5-е місце піднявся український біатлоніст Сергій Седнєв у гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.

Австрієць Сімон Едер та українець Сергій Седнєв стали єдиними біатлоністами у сьогоднішній гонці переслідування на етапі Кубка світу в Антхольці, хто на чотирьох вогневих рубежах не зробив жодного промаху. Завдяки цьому Едер піднявся з 19-го місця, яке він посів у спринті, на друге, а Седнєв - з 26-го - на п'яте!

Перемогу здобув швед Бьорн Феррі, який стартував під другим номером, а у персьюті лише одного разу помилився у стрільбі. Вчорашній переможець і лідер Кубка світу норвежець Еміл Егле Свендсен фінішував третім, випередивши на 6 секунд поляка Томаша Сікору.

До "очкової зони" потрапили ще двоє українців - Олександр Біланенко з 1 промахом піднявся з 30-го мвсця на 23-е, а В'ячеслав Деркач з 3 промахами опустився з 20-го на 27-е місце.

Нагадаємо, що раніше відбулася жіноча гонка переслідуванн, переможцем якої стала росіянка Анна Булигіна.