Українець став чемпіоном світу з аматорського боксу

На першості планети з аматорському боксу у Милані Василь став володарем золотої медалі у ваговій категорії до 57 кг.

Український вундеркінд Василь Ломаченко здійснив свою мрію і став чемпіоном міра. На першості планети з аматорському боксу у Милані Василь став володарем золотої медалі у ваговій категорії до 57 кг, класно перебоксував у фінальному поєдинку росіянина Сергія Водоп'янова.

У першому раунді Василь діяв в ролі явного агресора, полюючи по рингу за суперником. Тактика росіянина не допомогла йому досягти успіху, і після першого раунду Ломаченко був попереду з рахунком 5-1.

У другому раунді Водопьянова потрібно було йти вперед, але Василь не дав йому домогтися успіху і в роботі першим номером, у той час як сам двічі успішно спрацював на контратаках (7-1).

У третьому раунді українець почав відверто кураж, видаючи улюблені трюки і фінти. При цьому Василь не забував набирати очки, і в результаті мав першість з рахунком 12-1, завоювавши золоту медаль - перша в кар'єрі, і перша в історії незалежної України.