Україні потрібна міжнародна антидопінгова лабораторія

Національний Національний олімпійський комітет України веде роботу для отримання вкрай необхідної міжнародної акредитації антидопінгової лабораторії.

Під час засідання Організаційного комітету з підготовки до Олімпійських ігор у Ванкувері президент НОК Сергій Бубка повідомив, що українській антидопінговій лабораторії потрібно якомога швидше здобути статус міжнародної. 

Для виконання вимог ВАДА необхідно протягом 2009 року здійснити не менше 3 тисяч допінг-проб. За словами Бубки, Національний антидопінговий центр має національну акредитацію, що дозволяє цьому органу повноправно та повноцінно здійснювати контроль в межах України. 

"Використання лабораторії з міжнародною акредитацією надасть нам значні можливості як при проведенні міжнародних турнірів, в тому числі Євро-2012 з футболу, так і під час підготовки до Олімпійських ігор, – додав він. – Для прикладу, антидопінговою лабораторією Росії щороку здійснюється близько 13 тисяч допінг-проб". 

Як повідомив Сергій Бубка, Національним олімпійським комітетом ухвалено рішення виділити 700 тисяч гривень для проведення близько 500 допінг-проб. 

"На жаль, без збільшення бюджетного фінансування на цей напрям, коштів, що виділені НОК, буде достатньо лише для забезпечення мінімального функціонування лабораторії та збереження її кадрового та технічного потенціалу", – підсумував Бубка. 

Читайте також:
Василя Іванчука виправдано
Український велогонщик вживав допінг
Блонська розповіла усю правду про допінг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: