Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка отримає срібну медаль замість бронзової через допінг-скандал із російськими спортсменами

Майже чотири роки тому на Олімпійських Іграх Віта Семеренко прийшла до фінішу третьою.

Українська біатлоністка Віта Семеренко майже через чотири роки після закінчення зимової Олімпіади-2014 у Сочі отримає срібну медаль. На змаганнях зі спринту до фінішу вона прийшла третьою. Міжнародний олімпійський комітет автоматично присудив їй друге місце після дискваліфікації росіянки Ольги Вілухіної через порушення антидопінгових правил.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Учора, 27 листопада, Олімпійський комітет за вживання допінгу довічно заборонив брати участь в Іграх ще п’ятьом російським спортсменам. Цього разу до "чорного списку" потрапили: скелетоніст Сергій Чудінов, бобслеїсти Олексій Негодайло та Дмитро Труненков, біатлоністки Яна Романова й Ольга Вілухіна. Відповідно Росія втратила дві золоті та три срібні медалі, що виборола на домашній Олімпіаді в Сочі 2014 року.

Нагадаємо, у листопаді за порушення антидопінгових правил були довічно дискваліфіковані більше десяти російських спортсменів. Це сталося після того, як колишній голова Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков передав Міжнародному олімпійському комітету інформацію про роботу його відомства. Родченков заявив, що російська допінг-змова була організована й фінансувалася безпосередньо Міністерством спорту Росії. Якщо дані підтвердяться, то РФ може втратити право брати участь в Олімпіаді-2018.

Залиште свій коментар

Вибір редакції