Українка стала чемпіонкою світу зі спортивної боротьби

Українстька борчиня Ганна Василенко здобула золото на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби.

Українка Ганна Василенко стала чемпіонкою світу на змаганнях зі спортивної боротьби, який проходить у Стамбулі.

Василенко завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 59-ти кілограм. Українка здолала шведку Софію Мадсон.

Крім того, бронзову нагороду виборола донеччанка Тетяна Лазарева у категорії до 55-ти кілограм. Чемпіонкою світу у цій ваговій категорії стала японка Саорі Йосіда.

В завершальний день змагань 16 вересня, на килим вийдуть донеччанка Аліна Махиня (67 кг), сумчанка Катерина Бурмістрова (72 кг). А у чоловічому турнірі з вільної боротьби Україну представить Юрій Леденьов із Запоріжжя (55 кг).