Українка виграла "бронзу" на етапі Кубка світу з біатлону

Українка Віта Семеренко посіла призове місце на етапі Кубка світу з біатлону у Ванкувері.

Представники біатлону випробували олімпійську трасу в Ванкувері на дистанціях індивідуальної гонки.

Успішною виявилась гонка для Віти Семеренко. Свій єдиний промах вона допустила лише в той момент, коли патрон вискочив з гвинтівки, і їй довелося перезаряджатися вручну. Але відмінна швидкість дозволила навіть з хвилиною штрафу зайняти українці призове місце.

Добре виступили й інші наші дівчата: Оксана Хвостенко також з промахом стала 12-ю, а Валя Семеренко з трьома штрафними хвилинами - 16-ю. Олена Підгрушна також заробила дорогоцінні очки в боротьбі за попадання в Топ-50 Кубка світу. Настільки солідний результат дозволив нашій команді зміцнити свої позиції в боротьбі за друге місце Кубка націй (в цій гонці ми також другі за набраними очками).

Ну а сьогодні перемогу святкувала Симона Хаусвальд, яка виявилася єдиною з елітних спортсменок, хто не допустив промахів на вогневих рубежах. Другою стала росіянка Ольга Зайцева. Магдалена Нойнер, яка посіла сьогодні четверте місце, завоювала Малий Кришталевий Глобус в заліку індивідуальних перегонів!

34. Олена Підгрушна (0 +1 +1 +1) +4:43.6

А чоловіча індивідуальна гонка принесла сенсаційний результат. 23-річний француз Венсан Жей, який до цього жодного разу не підіймався на подіум Кубка світу, здобув блискучу перемогу! Він виявився одним із трьох спортсменів, які відстрілялись без промахів. Крім переможця на нуль відстрілялись Венсан Дефран, а також представник Швейцарії Іван Йоллер. Але двоє останніх не втрутилися в боротьбу за медалі.

Ще більш сенсаційним виявилося друге місце 22-річного німецького спортсмена Даніеля Бема і бронзова позиція американця Джеремі Тіла, який за свою 13-річну кар'єру не потрапляв навіть у вісімку найсильніших в Кубку світу.

Наші хлопці виступили сьогодні гірше дівчат. Троє українців опинилися в очковій зоні, але кращий з наших спортсменів - В'ячеслав Деркач - фінішував лише 25-м. У Кубку націй наша збірна залишилася на сьомому рядку.

Володарем Малого кришталевого Глобуса став Міхаель Грайс, який показав четвертий результат. Німець захистив свою червону майку.