Українка здобула "золото" з бігу на 100 метрів із бар'єрами на турнірі у Франції

Перемогу наша спортсменка завоювала зі своїм найкращим результатом сезону.

Українська легкоатлетка Анна Плотіцина виграла змагання Meeting Elite de Montgeron, які приймав Монжерон (Франція).

Плотіцина перемогла у фіналі з бігу на 100 метрів із бар'єрами, показавши результат 13,05 с. Вітер при цьому дув зі швидкістю +2,2 м/с. У француженки Сандри Гомі, яка фінішувала другою - 13,17 с.

Натоміть у забігу вітер не перевищував припустимі норми (+1,3 м/с), і його Анна виграла з результатом 13,08 с. Саме він є її офіційним найкращим результатом сезону.

У Монжероні також виступала Олена Яновська, проте їй не вдалося вийти до фіналу з бігу на 100 метрів з бар'єрами (13,86 с).

Нагадаємо, раніше українські легкоатлети здобули дві медалі на "Діамантовій лізі".