Українки грають на кортах Штутгарта

Катерина Бондаренко та Юлія Вакуленко подолали кваліфікацію на крупному тенісному турнірі у Штутгарті.

Теніс
Три українки - Альона Бондаренко, Катерина Бондаренко та Юлія Вакуленко зіграють в основі одиночного розряду турніру WTA II категорії у Штутгарті (Німеччина) з призовим фондом |DOLLAR|650 000 (покриття - хард, зал). 

У фінальному раунді кваліфікації у Штутгарті Вакуленко легко розібралась з Онрашковою з Чехії - 6:1, 6:2, а Бондаренко-молодша у двох сетах переграла Гальярді зі Швейцарії - 7:5, 6:3. 

Ольга Савчук поступилася в фіналі кваліфікації турніру італійці Кнапп з рахунком 1:6 3:6. 

А сьогодні наші тенісистки дізнались своїх суперниць у стартовому раунді турніру. 

В 1/16 фіналу Альона Бондаренко (№ 25 в рейтингу WTA) зіграє проти Міхаели Крайчек з Нідерландів (№ 31 в рейтингу WTA), яка потрапила в основу з кваліфікації. До цього часу тенісистки двічі грали між собою і обидва рази перевага була на боці Крайчек. 

Юлія Вакуленко (№ 41 в рейтингу WTA) у першому матчі основи зіграє проти німкені Гоергес (№ 141 в рейтингу WTA), яка потрапила в основу завдяки wild card. 

Катерина Бондаренко (№ 46 в рейтингу WTA) протистоятиме італійці Карін Кнапп (№ 58 в рейтингу WTA). Катя та Карін двічі грали між собою, обидва поєдинки тривали три сети і в них перемогу святкувала Кнапп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: