Українки потрапили до сильної групи

Суперницями українських гандболісток на чемпіонаті світу у груповому турнірі будуть збірні Німеччини, Південної Кореї та Парагваю.

Сьогодні в Парижі пройшло жеребкування чемпіонату світу з гандболу. З 2 по 16 грудня 24 жіночі гандбольні збірні планети розігруватимуть медалі світової першості і боротимуться за путівки на Олімпійські ігри в Пекіні.

Жеребкування, що проходило в "Берсі", було оформлено в стилі казино. Кулі з назвами країн-учасниць були поміщені в прозору колбу, а колба оберталася на колесі рулетки.

Гандбольна збірна України за підсумками такого ігрового жеребкування потрапила в групу F, де суперницями нашої команди будуть збірні Німеччини, Південної Кореї і Парагвая.

Південна Корея у всі часи правила бал в світовому жіночому гандболі. На останніх шести Олімпійських іграх кореянки 5 разів грали у фіналі і двічі завойовували олімпійське золото.

На чемпіонатах світу збірна України двічі грала з Німеччиною, один раз з Південною Кореєю. На попередньому чемпіонаті світу збірна України поступилася німкеням - 26:29. У 2003 році на чемпіонаті світу у Франції наша збірна перемогла Німеччину - 25:23, а в поєдинку за бронзові медалі українки поступилися Південній Кореї - 29:31.