"Україно, це було для вас!" Ломаченко, Усик та Гвоздик присвятили перемоги Батьківщині

Дивись відеозвернення боксерів після боїв.

Після блискучих перемог у вечорі боксу в США Василь Ломаченко, Олександр Усик та Олександр Гвоздик подякували вболівальникам за підтримку.

Боксери записали відеозвернення, у якому присвятили свої тріумфи Україні.

"Україно, це для вас!", - сказали хлопці разом, а потім кожен окремо поділився враженнями.

ОЛЕКСАНДР УСИК

"Доброго ранку, країно. Дякую за підтримку. Люди, які живуть в інших країнах, і підтримують мене, велике вам спасибі. Дуже радий, що переміг, що ми пройшли хороший табір.

Багато читав перед боєм, що підтримують, фотографії викладають в соцмережі. Підтримують мене, Василя, Олександра. Велике спасибі, будемо намагатися радувати вас"

ВАСИЛЬ ЛОМАЧЕНКО

"У першу чергу хотів подякувати всім, хто дивився і підтримував нас сьогодні. Перемогу хочу присвятити своєму другу, якого вбили в цей день пару років тому - Сергію Лащенку. Він завжди буде в моєму серці. Я любив його, люблю , як друга, як брата. Привіт його дружині і його сину.

Спасибі тату, всьому тренерському складу, психологу, менеджеру ... всім, хто були поруч зі мною останні два місяці перед боєм. Пройшли вогонь і воду, мідні труби ми зараз проходимо разом.

Спасибі моїй родині. Всім українцям, які встали в 5 ранку.

Тепер ми будемо постійно піднімати вас в 5-6 ранку найближчі 5-7 років. Ну, я планую, принаймні, так боксувати. Ми вас любимо.

Хотів би передати привіт найбільшому своєму фанату - бабусі. Вона завжди дивиться по телевізору мене. Бабуся, не переживай, зі мною все добре!"

ОЛЕКСАНДР ГВОЗДИК

"Шановні фанати, любителі боксу, хто дивився. Дякую за підтримку. Приємно усвідомлювати, що вона є. Окреме спасибі тим, хто приїхав або живуть тут, тому що підтримка відчувалася. Однозначно не відчували себе в меншості. Всім спасибі, любіть бокс!".

Залиште свій коментар