Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська бігунка Земляк про скандальне відсторонення: вживала лише дозволені препарати

Спортсменка вимагає доказів та пояснень.

Українська легкоатлетка Ольга Земляк, яка наразі відсторонена від змагань через звинувачення у вживанні допінгу, розповіла про неоднозначність ситуації.

Зокрема, Ольга наголосила, що вживала лише дозволені препарати, а звинувачення їй були висунуті на підставі несертифікованих методів дослідження.

«Існує два методи перевірки наших допінг-проб. Вони перевірялися методом, який знаходиться в процесі розробки. Він не сертифікований. Самі вчені вказують на те, що метод розробляється, що існує велика похибка і так далі.

У цій історії треба розібратися. Але я не бачу ніяких кроків у цьому напрямку з боку Федерації легкої атлетики України. Федерація - це орган, який повинен приймати рішення. І приймати рішення на основі одного листа, де написано, що мене підозрюють у вживанні якогось препарату…. Надайте мені докази.

Юрист мені сказав, що це перша подібна справа не тільки в Україні, але і в світі. Тобто, ніхто зі спортсменів не отримував таких ось щасливих листів.

Я вживала лише дозволені препарати», - розповіла Земляк в ефірі каналу UA:Перший.

Зазначимо, що Ольга та ще одна українська легкоатлетка Олеся Повх були відсторонені ФЛАУ від змагань за кілька днів до початку чемпіонату світу в Лондоні в серпні цього року. Підставою для цього стали листи підрозділу Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Athletics Integrity Unit, в яких було вказано про перевищення рівня тестостерону у спортсменок.

Нагадаємо, що Земляк виграла "срібло" на 400-метрівці на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики в червні цього року, а на аналогічній дистанції на Олімпіаді-2016 Земляк фінішувала на 7 місці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції