Українська команда показала рекордний результат на ралі "Дакар"

Організатори за попередні два етапи дали українській команді 15-годинну пеналізацію. У загальному заліку українці розмістилися на 36-му місці.

Українська команда SIXT UKRAINE змогла успішно подолати 10-ту спецділянку на ралі Дакар-2011.

Після практично півторатисячного марш-кидка ліазона і переходу через Анди, а також кордон Чилі з Аргентиною, український екіпаж стояв на старті 10 спецділянки. Зв'язку з командою немає, чи був старт, невідомо. Але на першій точці українці з'являються тринадцятими, незважаючи на те, що стартували 53-ми.

На другій точці вдалося поліпшити результат - 12. Третя точка - знову 12 місце. На 4 точці трохи опустилися на 17 місце. 5 і 6 точка - 11 місце. Фінішував український екіпаж у підсумку 19-им, що стало рекордом для українських команд на Дакарі.

Лідер команди SIXT UKRAINE Вадим Нестерчук після фінішу розповів: "На самому початку спецділянки ми думали: це кінець! Але сподівалися. Адже ми так довго до цього йшли".

Вже після фінішу стало відомо, що організатори за попередні два етапи дали українській команді 15-годинну пеналізацію. У загальному заліку українці розмістилися на 36-му місці.

Читайте також:

Українці отримали 2-годинний штраф на "Дакарі"

Ялта отримала етап світової серії ралі

Українці встановили фантастичний рекорд на ралі Туреччини (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: