Українська команда повернулася з чемпіонату Європи з легкої атлетики

У Києві на кращих вітчизняних спортсменів уже чекали.

У Борисполі приземлився рейс із Берліна, який привіз додому українських легкоатлетів із континентальної першості. У федерації пишаються здобутим Україною восьмим командним місцем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найкращою цього року стала Наталя Прищепа. На дистанції 800 метрів легкоатлетка виборола золоту медаль і підтвердила своє чемпіонство у Європі. Європейській публіці вона також запам'яталася тим, що одразу після своєї перемоги повернулась на доріжку і допомогла дійти до фінішу бельгійській спортсменці, яка впала під час змагань.

"Після цього було дуже багато повідомлень – і від друзів, від знайомих, від людей, яких я навіть не знаю, з усього світу, які просто подякували за те, що я її підняла. Дуже багато людей написали, що це круто", - зізналася чемпіонка.