Українська красуня-стрибунка з рекордом завоювала "золото" чемпіонату Європи серед молоді

Для легкоатлетки це перша в кар'єрі золота медаль молодіжного чемпіонату.

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко стала переможницею чемпіонату Європи U-23 в польському Бидгощі.

Левченко долала абсолютно усі висоти з першої спроби. А перемогу їй приніс стрибок на 1,96 м. Це найкращий результат серед європейських легкоатлеток в нинішньому сезоні, а також особистий рекорд спортсменки.

Ще одна українка Ірина Геращенко посіла друге місце з результатом 1,92 м.

"Ця золота медаль дуже важлива для мене і для України. Я дуже щаслива сьогодні. Атмосфера тут, на змаганнях - одне задоволення. Я в Бигдощі вже вдруге - в минулому році я брала участь в юніорському турнірі. Тут хороша підтримка, хороші змагання", - розповіла Левченко в інтерв'ю European Athletics.

Загалом, збірна України з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові) посіла четверте місце у медальному заліку чемпіонату Європи U23. "Золото" також тут вибороли Владислав Мазур у стрибках у довжину (8,04 м) та Альона Шамотіна у метанні молота (67,46 м).

Нагадаємо, на зимовому чемпіонаті Європи в Белграді Левченко стала бронзовою призеркою.