Українська пара фігуристів – поза трійкою лідерів на ЧЄ

Спортивна пара Тетяна Волосожар та Станіслав Морозов після короткої програми на ЧЄ з фігурного катання посідає 4-е місце.

У вівторок у фінському Хельсінкі виступами танцювальних пар стартував чемпіонат Європи з фігурного катання. У перший день змагань учасники виконували обов’язковий танець. Кращими з українців стали Ганна Задорожнюк і Сергій Вербило, які накатали на 9-й результат. В іншого нашого дуету, Алла Бекназарова-Володимир Зуєв, після обов’язкового танцю 13-а позиція.

За відсутності чемпіонів світу французів Ізабель Делобель і Олів’є Шонфельдера, які не виступають через травму першої, та багато в чому завдячуючи падінню чинних чемпіонів Європи, російського дуету Оксані Домніної і Максима Шабаліна, лідерство після цього виду програми захопили інші передставники Росії – пара Яна Хохлова-Сергій Новицький. У четвер і п’ятницю на танцювальні дуети чекає оригінальний танець та довільна програма. 

Ввечері на лід вийшли спортивні пари. Російський дует Марія Мухортова та Максим Транков лідирують після виступу в короткій програмі. Ці спортсмени без помилок відкатали свою програму і отримали 69,62 бала. Небагато поступилися лідерам Альона Савченко і Робін Шолкови з Німеччини – 66,64 бала. При цьому чинні чемпіони світу і Європи допустили одну грубу помилку, за що судді зняли з них один бал. 

Третє місце після короткої програми посідає ще один російський дует –- Юко Кавагуті і Олександр Смирнов. Судді оцінили їх коротку програму в 65,38 бала. 

Трійка лідерів набагато випереджає переслідувачів. На четвертому місці – українці Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов (56,20 бала). 

Турнір спортивних пар на чемпіонаті Європи продовжиться в середу довільною програмою, за підсумками якої і визначаться призери першості. 

Чоловіки-одиночники розпочнуть боротьбу за медалі в середу, жінки-одиночниці – в п’ятницю. 

Читайте також:
Фігуристи у Гельсінкі виходять на старт
Визначено пріоритетні зимові види спорту для України
Українські фігуристи дебютують у фіналі "Гран-прі"

ВідеоТам, де співала Сердючка, зараз виступають фігуристи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: