Шість команд проведуть підготовку в Україні.
Всі клуби української Прем'єр-ліги вже вийшли із відпусток і взялися до роботи. Половина вирушила на закордонну підготовку, решта – готується до сезону на Батьківщині.
Новий сезон розпочнеться 15-го липня матчем за Суперкубок України "Шахтар" – "Динамо". А базовий день першого туру УПЛ – 16-те липня.
Де проводять міжсезоння українські клуби
ШАХТАР - Паде6орн / Німеччина
ДИНАМО - Тіроль / Австрія
ЗОРЯ - Словенія
ОЛІМПІК - Харків / Україна
ОЛЕКСАНДРІЯ - Нідерланди
ЧОРНОМОРЕЦЬ - Одеса / Україна
ВОРСКЛА - Рогашка Слатіна/ Словенія
ЗІРКА - Закарпаття / Україна
СТАЛЬ - Буча / Україна
КАРПАТИ - Водзіслав-Шльонський / Польща
МАРІУПОЛЬ - Пуща-Водиця/ Україна - НОВАЧОК
ВЕРЕС - Славське / Україна - НОВАЧОК
СПАРИНГИ КЛУБІВ
!(інформація може змінюватися)!
21 червня
Шериф (Молдова) – Чорноморець – 2:0
22 червня
Полтава – Ворскла – 0:0
23 червня
Олександрія – Кремінь – 2:0
24 червня
Олімпік – Колос – 0:1
25 червня
Чорноморець – Жемчужина – 5:1
26 червня
Зірка - збірна Кіровоградської області – 3:1
27 червня
Верес – Миколаїв - 4:1
28 червня
Карпати - Пуща (Нєполоміце) - 1:0
Ворскла – Волунтарі (Румунія) - 1:1
Олімпік – Геліос - 0:0
Чорноморець - Балкани - 1:1
29 червня
Шахтар - Редінггаузен - 4:3
Маріуполь – Колос - 0:0
30 червня
Динамо – Ваттенс (Австрія) - 4:0
1 липня
Шахтар - Бохум (Німеччина) - 2:0
Динамо – Ботошані (Румунія) - 1:1
Ворскла – Рудеш (Хорватія) - 2:1
Зоря – Істра (Хорватія) - 0:2
Карпати - Заґлємбе (Польща) - 2:0
Олександрія - Вітесс (Нідерланди) - 2:0
2 липня
Маріуполь – Олімпік - 3:1 (1:1)
Чорноморець – Реал Фарма - 2:0, 3:0
Олександрія - Стяуа - 1:1
3 липня
Шахтар - Оденсе - 3:2
Зоря – Хайдук (Хорватія) - 1:0
4 липня
19:00 Динамо – Габала (Азербайджан) - 2:1
5 липня
Шахтар - Хольштайн (Кіль, Німеччина) - 0:0
Маріуполь – Арсенал-Київ - 2:1
Ворскла – Істра (Хорватія) - 1:1
Динамо – Університатя (Румунія) - 2:0
Олександрія - Брюгге - 0:3
Зірка - Миколаїв - 4:3
Чорноморець - Суми - 5:0
Катовіце - Карпати - 0:1
Олімпік - Нафтовик-Укрнафта - 1:2
6 липня
Маріуполь – Десна - 0:1
7 липня
Шахтар - Шарлеруа - 0:2
Верес - Карпати U21 - 6:0
Зоря – Вождовац (Сербія) - 1:1
Ворскла - Динамо (Хорватія) - 0:1
8 липня
16:00 Динамо – Ваккер (Австрія) - 3:0
Чорноморець - Миколаїв - 1:3
9 липня
Чорноморець – Маріуполь - 1:3
19:00 Динамо – Спарта (Чехія) - 4:1
10 липня
Зоря – Урал (Росія)- 0:2
Верес - Волинь - 3:0
12 липня
Зоря – Динамо Тбілісі (Грузія)