Українські біатлоністи – у призах!

Завдяки бездоганній стрільбі Олега Бережного та зусиллям його партнерів по команді українська збірна посіла 3-е місце в естафеті у Хохфільцені.

Чоловіча естафетна команда України з біатлону у складі В'ячеслава Деркача, Андрія Дериземлі, Олега Бережного та Сергія Седнєва здобула бронзові нагороди на другому етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені. 

Першим з українців біг Деркач. Зі стрільбою у В'ячеслава не склалося. Вже на першому вогневому рубежі він припустився двох промахів, що відкинуло Україну на передостаннє, двадцять друге, місце. На другу стрільбу Деркач зібрався і вибив усі мішені, використавши лише один додатковий патрон. Естафету В'ячеслав передав чотирнадцятим. 

Другим у гонку вирушив Дериземля, який після першої своєї стрільби підняв Україну на п'яту сходинку. А от на другому вогневому рубежі Андрій припустився одного промаху і поїхав на штрафне коло. 

Бережний прийняв естафету від Дериземлі одинадцятим. Олегу знадобився лише один додатковий патрон, і перед останнім етапом, на який мав вирушити Седнєв, Україна піднялася на четверту сходинку. 

Седнєв лежачи відстрілявся без промахів і відставав від третього місця, на якому йшли словенці, на 30 секунд. Усе вирішила остання стрільба. Словенець занервував і заробив два штрафні кола. А Сергій з останнього, третього патрона зміг вибити непідкорену мішень і вийшов на третє місце, залишивши на цілу хвилину позаду і Норвегію, і Словенію. Розтринькати таку перевагу Україна собі не дозволила. 

Переможцями як чоловічої, так і жіночої естафетних гонок у Хохфільцені стали російські команди. Українська жіноча команда, за яку виступали сестри Семеренко, а також Хвостенко та Вайгіна-Єфремова, посіла 5-е місце.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: