Українські біатлоністи виграли "Різвяну гонку"

Оксана Хвостенко та Андрій Дериземля стали переможцями Різдвяної гонки.

Українські біатлоністи Оксана Хвостенко та Андрій Дериземля стали переможцями Різдвяної гонки у німецькому Гельзенкірхені.

Змагання вже традиційно 6 років поспіль проходить на знаменитій "Фелтінс Арені" – стадіоні футбольного клубу "Шальке". Цього року в Різдвяній гонці брали участь 10-ть дуетів з 5-ти країн світу. 4 пари представляли Німеччину, дві – Норвегію, по одній – Україну, Росію, Францію та США.

Андрій Дериземля та Оксана Хвостенко захопили лідерство після мас-старту, протягом якого біатлоністи бігли стадіоном дев’ять кіл. У гонці переслідування український дует не поступився своїми позиціями і у підсумку фінішував першим з результатом 32 хвилини 21 секунда.

Українські спортсмени на двох зробили лише 9 промахів на 17-ти вогневих рубежах. На 14,5 секунди від українців відстала німецько-австрійська пара Мартіна Бек та Крістоф Зуман. Російські біатлоністи Дмітрій Ярошенко та Єкатерина Юр'єва, які виграли Різдвяну гонку минуло року, цього разу були третіми.

ВідеоХвостенко і Дериземля: 24 тисячі євро на двох