Українські біатлоністки невдало виступили в спринті на етапі Кубка світу в Антхольці

Дві спортсменки навіть не зуміли потрапити до гонки переслідування.

Українські біатлоністки у складі Віти Семеренко, Валі Семеренко, Ірини Варвинець та Ольги Абрамової провалили 1 етап Кубка світу в Антхольці.

Найкращим результатом є час, який показала Віта Семеренко - 22:26.4. З одним промахом вона посіла 22 місце. Серед українок слідом фінішувала Ірина Варвинець - 32 позиція (також 1 промах). Валя Семеренко та Ольга Абрамова навіть не зуміли кваліфікуватися до гонки переслідування, адже вони посіли 64 та 74 сходинки відповідно.

Перше місце дісталося норвежці Тіріл Екхоф. Срібло здобула німкеня Лаура Дальмайєр. Бронза вирушила до Чехії - її володаркою стала Вероніка Віткова.

19-го січня відбудеться спринт серед чоловіків. Гонка переслідування серед жінок відбудеться 20-го січня. Раніше, наші біатлоністки фінішували у топ-20 мас-старту в Рупольдингу.