Українські біатлоністки опинилися у топ-30 мас-старту на Кубку світу в Контіолахті

"Золото" здобула німкеня.

Нещодавно завершилася гонка 7-го етапу Кубка світу в Контіолахті.

У цьому мас-старті від України взяли участь троє біатлоністок - Юлія Джима, Віта Семеренко та Валя Семеренко.

Найвище місце серед наших спортсменок посіла Джима, яка, допустивши два промахи, фінішувала на 14-й сходинці. Віта Семеренко з 3 промахами посіла 17-те місце. Валя Семеренко, тим часом, завершила гонку на 22-й позиції (3 промахи).

"Золото" дісталося німкені Ванессі Хінц. "Срібло" здобула італійка Ліза Вітоцці. "Бронзову" нагороду завоювала французька біатлоністка Анаїс Шевальє.

1. Ванесса Хінц (0+0+0+0) 35:47.9
2. Ліза Віттоцці (0+0+0+1) +13.5
3. Анаїс Шевальє (0+0+0+1) +16.8
...14. Юлія Джима (0+0+0+2) +1:28.6
17. Віта Семеренко (1+0+2+0) +1:46.0
22. Валя Семеренко (1+0+0+2) +2:03.1

Нагадаємо, що у мас-старті серед чоловіків не було жодного представника України.