Українські бігуни виграли дві "бронзи" на Кубку Європи

Українські легкоатлети вдало виступили у Мінську.

Чоловіча і жіноча збірні України виграли бронзові медалі Кубка Європи з бігу на 10000 метрів, який відбувся 10 червня в Мінську.

У змаганнях жінок найкращий результат серед українок показала Юлія Шматенко, яка виграла забіг Б з особистим рекордом (33.11,13 хв). Ольга Котовська фінішувала у ньому другою (33.34,49 хв), Олена Сердюк – дев'ятою (34.39,38 хв). У фіналі А з українок бігла лише Вікторія Калюжна і стала у ньому 17-ю (34.57,41 хв).

Командний залік виграли білоруски, а португалки стали у ньому другими.

У змаганнях чоловіків у фіналі А бігли одразу двоє українців. Дмитро Лашин став у ньому восьмим (29.21,36 хв), а Роман Романенко фінішував на дев'ятій сходинці (29.21,43 хв). Артем Казбан був сьомим у фіналі Б (30.20,47 хв), а Єгор Жуков – десятим (30.40,88 хв).

У командному заліку вище українців лише іспанці й італійці.

Нагадаємо, нещодавно українські легкоатлетки завоювали дві "бронзи" найпрестижнішого легкоатлетичного турніру.