Українські депутати поїдуть на Європарлампіаду

Депутати змагатимуться в наступних видах спорту: міні-футбол, теніс, настільний теніс, шахи, гольф, волейбол.

Українські депутати приймуть участь в першій Європарлампіаді – Іграх парламентаріїв країн Європи, – яка пройде в Москві з 1 по 5 жовтня цього року.

Програма Європарлампіади передбачає участь представників парламентів європейських країн у спортивних змаганнях, культурній програмі, у зустрічах та дискусіях з російськими парламентарями, політичними та громадськими діячами, членами уряду Росії по багатьох напрямках міжнародного співробітництва та громадської діяльності.

Відбудуться змагання з таких видів спорту: міні-футбол, теніс, настільний теніс, шахи, гольф, волейбол. Також заплановано крос-марафон "Забіг дружби".

Окрім українців вже сьогодні підтвердили свою участь в майбутніх змаганнях Польща, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Вірменія, Литва та Словенія. Попередні домовленості є з Францією, Австрією, Сербією, Швейцарією, Грецією, Італією, Словаччиною, Іспанією та Латвією.

Зазначимо, що запрошення на Європарлампіаду були направлені парламентам всіх європейських країн-членів ПАРЄ без винятку.

Читайте також:

40-річний американець викликав на бій братів Кличків

Газзаєв: Шевченко - це віртуальність

Будівельники зривають чемпіонат світу з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: