Українські фігуристи стали третіми у Москві (відео)

Українські фігуристи Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов завоювали бронзову медаль на етапі Гран-Прі Cup of Russia.

Українці Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов у довільній програмі на турнірі в Москві показали третій результат, набравши загалом 167,86 балів.

Довільну програму виграли господарі Юко Кавагуті Олександр Смірнов, але цього не вистачило, що випередити китайську пару Дан і Хао Джангів, які виграли цей етап Гран-прі. Таким чином, всі три пари-призери вийшли до фіналу Гран-прі.

Ще одні представники України на цьому турнірі Анна Задорожнюк Сергій Вербило в оригінальному танці піднялися з п'ятого місця на четверте. Причиною цього став не тільки хороший прокат українців, але й поганий лід на "Ходинці", де проходить турнір.

В оригінальному танці американці Меріл Девіс-Чарлі Вайт опустились з третьої на восьму позицію через те, що партнер впав на твізлах, а потім двічі просто впав. Як відомо, подібні падіння у танцювальних дуетів є дуже рідкісними. Скаржилась на лід і переможниця жіночого турніру московського Гран-прі Кароліна Коснер.

А от француз Браян Жубер навіть похвалив московську кригу. Що не дивно, адже вона принесла йому перемогу на турнірі. Тоді як тиждень тому вдома Жубер був лише четвертим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: