Українські футзалісти стартували з перемоги в основному раунді кваліфікації Євро-2018

"Синьо-жовті" перемогли бельгійців.

Сьогодні, 8 квітня стартував основний раунд кваліфікації чемпіонату Європи 2018 року з футзалу у групі "С".

Збірна України обіграла Бельгію з рахунком 1:0.

На екваторі першого тайму Бельгія взяла тайм-аут, але зупинка у грі допомогла саме українцям. За п'ять хвилин до перерви Білоцерківець скинув м'яч під удар Ковалю, а останній пробив чітко у дальній кут воріт.

Зазначимо, у паралельному матчі групи Хорватія з рахунком 4:0 обіграла Чорногорію.

Таким чином, після першого ігрового дня Хорватія та Україна мають по три турнірних пункти, а Бельгія та Чорногорія залишилися із нулем очок.

У неділю, 9 квітня, відбудуться поєдинки другого туру: Хорватія – Бельгія та Україна – Чорногорія.