Хокей. Українці виграли в італійців

Три шайби закинула "жовто-синя" хокейна дружина у ворота італійців, пропустивши у відповідь дві у матчі кваліфікації до Олімпіади-2010.

У першому матчі олімпійського кваліфікаційного турніру у Латвії українська хокейна збірна перемогла команду Італії з рахунком 3:2.

Відкрили рахунок українці - на 15-й хвилині відзначився Сергій Варламов з передач Касянчука і Наваренка.

Доля поєдинку вирішилась в останній двадцятихвилинці. Коли на 53-й хвилині Варламов закинув другу шайбу у ворота італійців, а за 5 хвилин до закінчення матчу Олександр Матерухін з гострого кута потроїв перевагу підопічних Олександра Сеуканда, здалося, що гру зроблено.

Але раптом протягом однієї хвилини суперник спромігся закинути дві шайби. Український коуч взяв тайм-аут, який допоміг нашій команді зібратись і довести матч до перемоги!