Українські каратисти тріумфували на чемпіонаті Європи в Туреччині

В активі збірної одразу 6 нагород.

Збірна України тріумфально виступила на 52-му чемпіонаті Європи з карате в Туреччині.

Українські каратисти вибороли 6 медалей та посіли четверте загальнокомандне місце.

Золоті нагороди здобули Катерина Крива (куміте, 50 кг) та жіноча команда куміте. Срібну медаль виграв Станіслав Горуна (75 кг). "Бронза" на рахунку Анжеліки Терлюги, Аніти Серьогіної та чоловічої команди куміте.

Таким чином, Україна опинилася на четвертому місці в загальному заліку і пропустила вперед лише визнаних лідерів європейського карате – Туреччину, Іспанію та Італію.

Це був перший чемпіонат континенту в олімпійському статусі карате, де спортсмени змагалися не лише з нагороди, а й за рейтингові очки для відбору на Олімпійські Ігри 2020 року.

Зазначимо, що до цього за всю історію виступів українців на європейських першостях Україна мала 7 нагород.