Українські літаючі лижники пролетіли повз фінал

Володимир Бощук і Віталій Шумбарець не змогли пробитися у фінал індивідуальних змагань на 95-метровому трампліні.

Українським стрибунам з трампліна не вдалося пробитися до вирішального раунду індивідуальних змагань на 95-метровому трампліні, який стане першим фіналом на зимових Олімпійських іграх у Ванкувері.

Володимир Бощук і його партнер по українській збірній Віталій Шумбарець із результатами 87,5 м та 92 м відповідно, у першому раунді змагань опинилися поза межами 30-ки найсильніших спортсменів.

Обидва українські атлети своїми виступами не задоволені.
"Прикро, що моя сьогоднішня спроба виявилася гіршою за вчорашню, кваліфікаційну. Гадаю, причиною цього є надмірне хвилювання. Напередодні вночі через нервування дуже погано спав – це теж далося взнаки", – прокоментував свій виступ Володимир Бощук.

Віталій Шумбарець також прокоментував свій виступ: "сьогодні стрибок мені не вдався: відштовхнувся набагато раніше, ніж треба. Звісно, виною всьому хвилювання, до того ж не встиг ще до кінця акліматизуватись – наша команда у Вістлері лише четвертий день".

"Зараз дуже чекаю на початок змагань на великому трампліні. Сподіваюсь виступити на ньому краще, бо вже остаточно акліматизуюсь і ліпше почуватимусь, та й взагалі у цьому сезоні великий трамплін в мене йде краще, ніж 95-метровий. Настрій в мене бойовий", – додав Віталій.

Індивідуальні змагання зі стрибків з трампліну LH розпочнуться в Олімпійському парку Вістлера в п’ятницю, 19 лютого.

Читайте також:

Календар Олімпіади-2010. 13 -14 лютого

Відкриття ХХІ Олімпійських ігор у Ванкувері (фото)

Грузинський спортсмен загинув перед відкриттям Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: