Українські паралімпійці блискуче виступили на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

Максим Яровий / Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

У доробку нашої команди 33 нагороди.

У передостанній день етапу Кубка світу з лижних гонок та біатлону, що відбувається у фінському місті Вуокаті, українські паралімпійці додали жару.

У змаганнях з лижних гонок класичним стилем на довгій дистанції ми завоювали 4 "золоті", 1 "срібну" та 3 "бронзові" медалі.

Серед чоловіків в класі LW10-12 впевнено провів гонку та здобув "золото" Максим Яровий. Знову, вже вп'яте, весь п'єдестал був українським у жінок, клас LW2-9.

Кононова Олександра – "золото", Батенкова-Бауман Юлія – "срібло", Ляшенко Людмила – "бронза". У чоловіків в цьому класі "золото" здобув Ігор Рептюх.

У жінок в класі В1-3 Оксана Шишкова стала першою, а Ольга Прилуцька - третьою.

У чоловіків В1-3 "бронзу" для України здобув Дмитро Суярко.

Загалом у доробку нашої команди 33 високі нагороди: 16 "золотих", 8 "срібних" та 9 "бронзових" нагород та перше місце на етапі паралімпійського Кубку світу.