Українські паралімпійці завоювали 34 медалі на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

Завдяки цим досягненням вони посіли перше загальнокомандне місце на турнірі.

Сьогодні, у південнокорейському Пйон-Чхані завершився останній день Кубка світу з лижних перегонів та біатлону.

Українські паралімпійці поставили жирну крапку в турнірі, завоювавши 1 "золоту", 2 "срібні" та 3 "бронзові" медалі в біатлоні (середня дистанція).

Загалом у нашої команди 34 високі нагороди, серед яких 9 "золотих", 11 "срібних" та 14 "бронзових" медалей та перше місце у світі.

Цей Кубок світу, в якому взяли участь 17 країн світу, є одним із етапів зимового паралімпійського міжсезоння.

Вже через 3 дні стартуватиме наступний етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що відбудеться в Японії, в місті Сапоро.

Нагадаємо, в перший день змагань українці завоювали 9 нагород.