Українські паралімпійці здобули блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи з плавання

У доробку нашої команди 105 нагород, серед яких 41 золота, 37 срібних та 27 бронзових медалей.

Вперше на теренах незалежної України наші паралімпійці виграли Чемпіонат Європи з плавання, що проходив з 2 по 10 липня у Берліні.

У доробку нашої команди 105 нагород, серед яких 41 золота, 37 срібних та 27 бронзових медалей. Окрім того, нашими спортсменами встановлено 9 рекордів світу та 7 рекордів Європи.

Такого тріумфального результату від України ніхто не очікував, але наші 45 спортсменів, на подив Європи, виявились найкращими серед 433 атлетів із 36 країн-учасниць Чемпіонату.

Між іншим, на другому місці опинилася команда Великобританії з 83 медалями: 27 золотих, 26 срібних та 30 бронзових нагород. Третіми стали іспанці, виборовши 57 нагород: 26 золотих, 13 срібних та 18 бронзових медалей.

У найбільшої за чисельністю команди Росії 22 золотих, 21 срібна та 21 бронзова нагорода: у цілому, 64 медалі та четверте місце у Європі.

Найбільший доробок в скарбничку України внесли наступні спортсмени:

- 17-річний Євгеній Богодайко (ураження опорно-рухового апарату) - 6 медалей, з яких п'ять золотих і одна срібна. Три рекорди - один світовий і два європейських.

- 26-річний Дмитро Виноградець (ураження опорно-рухового апарату) - 5 золотих медалей.

- 26-річний Максим Веракса (вади зору) - 5 медалей, з яких чотири золотих і одна срібна.

- 21-річна Ольга Свідерська (ураження опорно-рухового апарату) - 4 медалі, з яких три золотих і одна срібна. Три рекорди - один світовий і два європейських.

- 24-річний Віктор Смирнов (вади зору – тотально незрячий) - 7 медалей, з яких дві золотих, три срібних та дві бронзових. Один рекорд Європи.

- 26-річна Ірина Балашова (вади зору) - 5 медалей, з яких дві золотих та три срібних.

- 30-річна Наталія Прологаєва (ураження опорно-рухового апарату) - 5 медалей, з яких дві золотих, дві срібних і одна бронзова. Один світовий рекорд.

- 23-річний Олексій Федина (вади зору) - 5 медалей, з яких дві золотих, одна срібна і дві бронзових. Один світовий рекорд.

- 31-річна Ірина Соцька (ураження опорно-рухового апарату) - 4 медалі, з яких дві золотих, одна срібна і одна бронзова. Один світовий рекорд.

Загалом українські паралімпійці вибороли 99 медалей у індивідуальних запливах і 6 медалей в естафетах.

Читайте також:

Українські паралімпійці виграли чемпіонат Світу з плавання

Росіянка покупалася оголеною в арктичному морі з білими китами (фото)

Сексуальна польська плавчиха показала себе у всій красі (фото)

Плавець-рекордсмен на Водохреща переплив Севастопольську бухту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: