Українські спортсмени завоювали одразу чотири медалі на Юнацькій Олімпіаді

Дві з яких - історичні.

Українські спортсмени ударно провели шостий день Юнацьких Олімпійських ігор, що тривають у Буенос-Айресі.

В їхньому активі за підсумками цього дня цілих чотири медалі.

Історичне "срібло" у бадмінтоні здобула Анастасія Прозорова. Разом зі своєю командою "Omega", до складу якої увійшли ще семеро спортсменів, вони посіли другу сходинку у змаганнях змішаних команд. У вирішальний битві "Omega" поступилася "Alpha" з рахунком 106:110.

Зазначимо, що ця олімпійська медаль стала першою для України в бадмінтоні.

Першу "бронзу" у спортивній гімнастиці здобула Анастасія Бачинська.

15-річна дівчинка набрала 52,322 бали, що стало третім результатом на цих змаганнях. Ця нагорода стала для України історичною у жіночій спортивній гімнастиці.

"Срібло" у плаванні виграв Денис Кесіль.

Дистанцію 200 метрів баттерфляєм Кесіль подолав за 1.55,89. Відставання від лідера склало лише одну секунду.

Останню нагороду цього дня здобув стрілок - Дмитро Гонта.

У змішаних командних змаганнях в стрільбі з пістолета на 10 метрів він зумів здобути "бронзу. Зазначимо, що Гонта виступав в одній команді з представницею Мексики - Андреа Вікторією Ібарра Мірандою.

За підсумками шести днів в активі українських спортсменів на ЮОІ-2018 9 медалей (4 "золота", 2 "срібла" та 3 "бронзи"). У загальному заліку Україна посідає 14 сходинку, маючи у своєму активі 5 медалей.