Українські танцівниці викликали політичний скандал у Туреччині

Турецькі журналісти обурені тим, що українській танцювальній групі Red Foxes забороняють виступати на деяких матчах чемпіонаті світу з баскетболу.

Навколо української танцювальної групи Red Foxes, що працює на чемпіонаті світу з баскетболу, розгорівся скандал.

Наші чарівні дівчата вже традиційно працюють на матчах світової першості. На ЧС-2010 українки розважають публіку на матчах групи С, в якій грає і збірна-господиня. Зокрема дівчата з Red Foxes веселили публіку на першому матчі Туреччини - проти Кот-д'Івуара. Але наступного дня на грі Туреччини з Росією дівчата не виступали.

Місцеві журналісти були обурені тим, що українкам заборонили вийти перед публікою. І пояснили це присутністю на матчі прем'єр-міністра Туреччини. Мовляв, у мусульман триває священний місяць Рамадан, тому керівництво країни вирішило заборонити танці в зухвалому одязі. Ну а далі: ми ж не дикуни, до нас приїхав весь світ, поверніть нам чудових українок, і все в такому дусі.

Резонанс дійшов навіть до "оплоту демократії", і матеріал на цю тему з'явився в американських газетах.

Керівництво ФІБА відхрещується від заборони, хоча визнає: на матчах мусульманських команд, наприклад, Ірану проти США, дівчатам дійсно рекомендовані більш стримані костюми.

Лідеру Red Foxes Олена Рожкова так прокоментувала ситцацію. "Коли на матчі приходить місцевий політикум, програму скорочують, - розповіла Рожкова. - Нам сказали: ваш виступ не передбачено. Я проблеми не бачу, але серед самих турків наша відсутність породила політичну дискусію. А взагалі ця тема заздалегідь обмовлялася, ми навіть до матчів Туреччини підготували більш закриті східні костюми - довгі широкі чорні брюки, чорні сорочки. Хоча на перших іграх дня, коли в залі немає політиків, рамок щодо костюмів особливо немає".

Читайте також:

Жінка Вороніна в десятці найсексуальніших у світі. Жінка Шевченка - 73-тя

Дружини футболістів збірної Росії роздягнулись для календаря

Російська біатлоністка оголилась перед Олімпіадою

Баскетболістки збірної Білорусі оголилися для календаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: