Невідомі пограбували українських паралімпійців

Грабіжники викрали сервери з Національного паралімпійського комітету повним обсягом інформації перемог українських паралімпійців.

Невідомі зловмисники пограбували медіа-студію Національного паралімпійського комітету України. Студія приймала з Х зимових Паралімпійських ігор у Ванкувері відео- та фотоінформацію і формувала блоки фото-, відео- та інформповідомлень, новин із Паралімпіади.

Крім того, грабіжники викрали сервери з повним обсягом інформації перемог українських паралімпійців, також на носіях зберігалися усі фото- та відеоматеріали національного паралімпійського та дефлімпійського рухів, перемог спортсменів-інвалідів.

Також викрадено спеціальне обладнання для монтажу та створення фільмів, комп’ютери, фото- та відеокамери тощо.

Національний паралімпійський комітет України звертається до нового керівництва Міністерства внутрішніх справ України з проханням вжити термінових дій і відповідних заходів для пошуку злочинців і повернення майна Національного паралімпійського комітету України і головне – унікальної інформації, яка стосується здобутків українських паралімпійців.

Нагадаємо, 21 березня у Ванкувері завершились Х зимові Паралімпійські ігри. Збірна України посіла п’яте місце у загальнокомандному заліку на Паралімпіаді, завоювавши 19 медалей - 5 золотих, 8 срібних і 6 бронзових.

Читайте також:

Янукович привітав призерів Х зимових Паралімпійських ігор

Україна завершила Паралімпіаду на 5-му місці

У перший день Паралімпіади українці вибороли 5 медалей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: